Yılbaşında Ne Hediye Alacağını Bulamayanlara 10 Güzel Fikir

Yılbaşı yaklaşıyor. Günün en güzel zamanları. Çam ağaçları, kırmızı kutular, ışıl ışıl sokaklar ve tabii ki yılbaşının vazgeçilmezi hediyeler. Sevdiklerinize ne alacağınızı kara kara düşünüyorsanız sizi bu dertten kurtaralım istedik. İşte mutluluk katsayısını artıran yeni yıl hediyeleri;

1. Günlerini, haftalarını, aylarını sevdiklerinin fotoğraflarıyla güzelleştiren takvim kutusu.1Takvim kutusu ile ilerleyen zaman seni hep o güzel anda tutacak.

2. Çok sevdiğimiz, çekici gelen 70’li 80’li yılların retro havasını yansıtan ve eski fotoğrafların nostaljisini yaşatacak olan pola kartlar.2Pola kartlar ile anılarını hem renkli hem de mesajlı yaşatabilirsin.

3. Evinin duvarlarında sevgiyi, aşkı, tarzını yaşatmak isteyenler için boy boy kanvas tablolar.3Evini sanat galerisine çevirmek isteyenlere…

4. Sevgisini küçük fotoğraf karelerine sığdıramayanlar için;4Odanızda nereye baksanız onu görmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise; albüm poster.

5. Pahalı saatler, ayakkabılar yerine; geçmişe dair fotoğraf kareleri veya Instagram hesabını evin her köşesine taşıyan kare kartlar hediye etmek sevdiklerin için daha anlamlı ve özeldir.5Kare kartlar ile fotoğraf likelamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı:)

6. Sevginin, aşkın küçük ayrıntılarda gizli olduğunu keşfedenlere; kare magnet.7Mutfağını süsleyen o kare magnetlerde istediğin fotoğraflar olsa daha hoş olmaz mı?

7. En güzel fotoğraflarını yerleştirip duvarlarını anılarla dekore edebileceğin bir hediye.
8İster tek fotoğrafla ister kolajladığın fotoğraflarla evinin her köşesini modern çerçeve güzelleştirsin.

8. Hem doğayı korumana yardımcı olan hem de tarzına uyum sağlayan bez çanta.9Hem kendine hem çevreye bir iyilik yap; kendi bez çantanı tasarla.

9. İçindeki sıcak içecekle ellerini, dışındaki fotoğraflarla yüreğini ısıtacak ve hiç modası geçmeyecek, hep beğenilecek bir hediye.10Fotoğraflı kupalar ile anılarının sıcaklığını hisset.

10. En sevdiğin Instagram ve Facebook fotoğraflarını yıllarca saklamanı sağlayacak: Mini foto kitap.11Kendi fotoğraflarından oluşturduğun, minik çizgi romanlar tadında, bakanların gözlerinden kalpler çıkaracak mini foto kitap ?