Vancouver Polis Departmanı’nın Süper Sevimli 2019 Yılı Takvim Fotoğrafları

Polis memurlarının departmanın polis köpekleriyle 2009’dan beri başrollerini paylaştığı bu takvim geleneği, emekli polis komiseri Mike Anfield tarafından 2004’te göğüs kanseri ile olan savaşını kaybetmiş olan eşi Candy Anfield anısına başlatılmış. Satışlardan elde edilen gelir Göğüs Kanseri Derneği ve Göğüs Kanseri Çocuk Hastanesi’ne destek olarak bağışlanıyor.

Memurlardan biri röportajda tüm köpeklerin çekimler boyunca sorunsuz bir şekilde eğitmenleri ile çalıştıklarını ve çok uslu köpekler olduklarını söyledi. Brando’nun güneş gözlükleri ile ne kadar havalı gözüktüğüne, Bailey’in kahvecide kafa dinlemeyi ne kadar sevdiğine veya sorgudaki Jack’in işini ne kadar ciddiye aldığına bakıldığında her bir köpeğin karakterinden parçaların da fotoğraflarda görülebildiğini ekledi.

Vancouver Polis Departmanı’nda 15 köpek ekibi faaliyette ve her ekip bir Polis Servis Köpeği ile onun insan eğitimci partner polis memurundan oluşuyor.

Polis departmanı hizmetlerindeki bu köpek ekiplerinin faaliyetleri için çok önemli olduğunu ve birçok konuda eğitimli olduklarını vurguluyor. Bunlardan bazıları takiplere ve tutuklamalara yardım, kanıt bulma, narkotik, silah ve patlayıcı tespiti. Köpek ekipleri her yıl 10.000 in üzerinde operasyon ve etkinlikte yer alıyorlar.

Takvimin ücreti $15.00, ve bu linke tıklayarak dünyanın her yerinden sipariş verebilirsiniz.