Saçlarıyla Fenomen Olan Baba ve Kızın Muhteşem Fotoğrafları

Benny Harlem ve 6 yaşındaki kızı Jaxyn, son dönemin internet fenomenlerinden… Çünkü Benny Harlem bu aralar modellik, şarkıcılık, söz yazarlığı gibi misyonlarından da öte kızıyla arasındaki muhteşem bağı gösteren Instagram fotoğraflarıyla da gündeme geliyor. Birbirlerinin kopyası gibi olan Benny ve Jaxyn gür, upuzun kıvırcık saçlarıyla ikonik bir baba-kız görüntüsü ortaya çıkarıyor.

 

1

2

Kendi kültürel miraslarını kıyafetleri ve saçlarıyla muhteşem şekilde taşıyan ikili yine kendi kültürlerindeki basmakalıp babalık fikrini yerle bir ediyor. Kendi babasını 7 yaşına kadar görmediğini ifade eden Benny Harlem, çocukluğuna dair şunları anlatıyor: “Ben etrafımda kadınlarla büyüdüm. Ailemin ilk erkeğiydim, ve ailem bunu çok ciddiye aldı. Benim ailem erkeği olmayan kadınlardan geliyor. Geride kalmış veya terk edilmiş kadınlar.” Babasını karşısına çıktığı halde reddedilen Harlem, “hayatımdaki ilk kalp kırıklığı” dediği duyguyu itici bir güce çevirdiğini de söylüyor: “Kızıma da aynısını yapmayı öğretiyorum.”        

3Kendi yaşadıklarından yola çıkarak, kızını mutlu ve kendine güvenen bir insan olarak yetiştirmeye çalışan Harlem “Kızım şunu biliyor ki eğer önce kendisini severse, sevgi onun arkadaşlıklarını, ilişkilerini ve hayatının tüm yönlerini düzene sokacak.” diyor.         

4

5

6

7