Sınıfını Sel Suları Bastığı Halde Ders Anlatmaya Devam Eden Profesör

Okulu bitirdikten bir süre sonra geriye dönüp baktığımızda aklımızda kalan ve kalmayan bazı öğretmenler vardır. Kalanlar kalmak için diğerlerine göre bazı şeyleri daha iyi yapmış ve gönlümüze girmeyi başarmıştır. Bu tür öğretmenlerin derslerine girmek için öğrenciler can atarken bazı dersler bitse de gitsek diye beklenir de beklenir.

İşte size akılda kalıcı ve belli ki işini sevgiyle yapan, bir Reddit kullanıcısının çektiği bu anları hesabında paylaşmasıyla haberdar olduğumuz bir öğretmen profili. 

Kaliforniya, San Diego'da üniversitede ders veren Kenneth Barrese'in sınıfını agresif yağan yağmur nedeniyle su basmış. Su baskini ders profesor

Barresse, sınıfını sel suları basmasına ve sınıfta çok az kişi olmasına rağmen ders anlatmaya devam ediyor.Su baskini ders profesor flood1

Paylaşım sonrası yapılan yorumlara bakılırsa profesörün bu hareketi bazılarının çok hoşuna gitse de, bazıları öğrencilerin sağlığını tehlikeye attığını düşünüyor ve gereksiz görüyor. İnsanlar ne düşünürse düşünsün, bu anın orada bulunan öğrencilerin gelecekte anlatacağı çok güzel bir anı olarak kalacağı kesin.