5 Yıl Boyunca Bir Dolapta Yaşamaya Mahkum Edilen Lauren’in Tüyler Ürperten Hikayesi

Daily Mail’in haberine göre 3-8 yaşları arasında 5 yıl boyunca annesi ve üvey babasının işkence ve tecavüzüne maruz kalan Lauren, 1,5 metreye 2,5 metrelik bir dolabın içerisinde yaşamaya mahkum edilmiş. Bu dolapta yaşamak zorunda bırakılan Lauren, her gece üvey babasının tecavüzüne uğradığını anlattı.

annesinden-5-yil-iskence-gordu-5442449

Lauren, 5 yıl süren kabusun ardından bir komşunun polise başvurmasıyla kurtarıldı. Kendisine “küçük sırrımız” diyen cani çift, minik Lauren’i bir komşuya göstermeye kalkınca yakayı ele verdi.

annesinden-5-yil-iskence-gordu-5442450

Annesinin Dallas’taki evindeki dolaptan kurtarıldığında 8 yaşında ve sadece 11 kilo olan Lauren, organları iflas etmek üzereyken hastaneye yetiştirildi. Hastanede kaldığı süre boyunca soykırım kurbanlarına uygulanan bir yöntemle beslenen Lauren’in doktorları, yıllar süren tecavüz ve işkence nedeniyle bir dizi ameliyat gerçekleştirdi.

annesinden-5-yil-iskence-gordu-5442451

Küçük kız için ifade vermek çok travmatik bir durum olacağından annesi ve üvey babası tecavüzden yargılanamadı. Ancak 2002 yılında çocuğa zarar vermek suçundan ömür boyu hapse çarptırıldı.

annesinden-5-yil-iskence-gordu-5442452

Doktorların çabası sonucunda tamamen iyileşen ve normal hayata ayak uydurabilen Lauren yaşadığı kabusun nasıl başladığını şu sözlerle anlatıyor:

” Bir gün ağlamama sinirlenen annem kolumdan tuttu ve beni dolaba kapattı. Kıyafetlerin içinde saatlerce bekledim. Su veya yiyecek vermedi, her yer çok karanlıktı. Henüz 3 yaşında olan Lauren zaman zaman çıkarılıp tecavüze uğradığını da ekliyor. “Çığlıklarım duyulmasın diye yüksek sesle müzik açıyorlardı. Ardından beni tekrar dolaba kapatıyorlardı. Tuvaletimi de uyuduğum dolabın içinde yapmak zorundaydım. Halı tamamen kirlenmişti ve ince, ıslak bir battaniyenin altında uyumak zorundaydım” dedi.

annesinden-5-yil-iskence-gordu-5442453

“Yemek için çok az şey veriyorlardı ve sadece işkence yapmak istediklerinde beni dışarı çıkarıyorlardı. Bir keresinde annem 6 yaşındayken beni banyoya götürdü ve kafamı suyun altına soktu. Başka bir gün ise önüme peynirli makarna koydu ancak çiğnedikten sonra yutamayacağımı, tükürmem gerektiğini söyledi” dedi.