Karnında 20 Santimlik Bıçak Bulunan Minik Köpek

Macie, henüz 12 haftalık minik yavru bir köpek. Evde oynarken bir anda gıcırdamaya benzeyen sesler çıkararak bir şeylerin yolunda olmadığını kendince anlatmaya çalışmış. Bunu fark eden sahibi Irene Paisley, minik köpeğinin bir oyuncak parçası yuttuğunu düşünerek hemen onu veterinere götürüyor.

1484656858-fa18bc4adb520893910f538ee373e46c-1038x576
Veterinere gittiğinde sahibinin anlattığına göre minik köpeğin burnundan kanlar gelmeye başlamış. Bu durum karşısında çok üzülen ve panik olan Irene Paisley, x-ray görüntüsünde küçük köpeğinin karnında 20 cm lik bıçağı görünce ise tam anlamıyla dehşete kapılmış. Minik Macie’nin x-ray deki görüntüsünde karnında tam 20 cm uzunluğunda bir bıçak duruyor. Bıçağın sapı bağırsakları delik geçerken, bıçağın ucu ise hala yemek borusunda. Veteriner de ilk şoku atlattıktan sonra hemen köpeği ameliyata almış ve onu kurtarmayı başarmış. İşte Macie’yi hayata döndüren veteriner, karnından çıkan bıçak ve Macie’nin mutluluk anı:)
PROD-Macie-Staffirdshire-Bull-Terrier-who-swallowed-a-kitchen-knife46 yaşındaki Irene Paisley 2 ay önce de başka bir köpeğini kanser nedeniyle kaybetmiş. Henüz bunu atlatamamışlen minik ‘yi kaybetmenin korkusuyla da oldukça zor anlar yaşamış. Ameliyatın ardından çektirdikleri bu karesi gerçekten mutluluk verici. Ya işte böyle güzel insanlar da var. Son günlerde ülkemizde yaşanan hayvanlara yönelik işkenceleri görünce, keşke herkesin içinde bu denli hayvan sevgisi olsa ve bu kadar duyarlı olabilse …