Kadınların Erkekler Tarafından Anlaşılmasını Sabırla Beklediği 7 Önemli “Şey”

Kadınların eşlerine açıkça söylemediği bazı şeyler vardır. Bunların, söylenmeden erkekler tarafından anlaşılması beklenir çünkü söylendiği zaman tüm büyüsü kaçabilir. Erkeğin en önemli görevlerinden biri bu "söylenmeyen şey" leri bularak, eşlerini daha iyi anlamaktır. 

 

1. Kadın samimiyet bekler ve bunu takdir eder. Bazı şeyleri sadece onu mutlu etmek için yapmak işleri yalnızca bir süreliğine rayında götürür. Duyguların ve düşüncelerin samimi olarak ifade edilmesi onu hayal kırıklığına uğratacak türden olsa bile, kadınlar tarafından takdir edilir.

7 fe392f78a62c6fc460cf8c2a182b395f_X 0

 

2. Kadınlar sürprizlerden hoşlanır. Küçük, değersiz bile olsalar, şaşırtıcı bir zamanda bir hediye almaktan veya düşünüldüğünü bilmekten çok mutlu olurlar. Sürprizlerin pahalı olmasından çok, yaratıcı ve duygusal olmasıyla ilgilenirler. Bu, beklemediği bir anda ona bir sesli mesaj göndermek bile olabilir…7 Things Men Do Not Know About Their Women 2

 

3. Kadın, bazı şeyleri erkeğin sahiplenmesini ister ve bekler. İlişkilerde hem kadın hem erkek rolünü oynamaktan hoşlanmaz, direksiyona erkeğin geçmesi gereken durumlarda geçmesinden hoşlanır. Erkekler, her konuda kadınının yönlendirmesi doğrultusunda davranmamalı, gerektiği durumlarda kadından bir adım önde olmalıdır.
7 Things Men Do Not Know About Their Women 1
 
 
4. Kadınlar, erkeklerin arkadaşlarıyla özel zaman geçirmesine karşı değildir. Herkesin özel zaman geçirmeye ihtiyacı olduğunun farkındadır ve hatta eşini arkadaşlarıyla özel zaman geçirmesi, örneğin futbol maçı izlemesi veya poker oynaması için teşvik eder. Onun için önemli olan tek şey, arkadaşlarının ondan daha değerli olmamasıdır.
7 Things Men Do Not Know About Their Women 4
 
5. Kadınlar eşinden "arkadaşlık" bekler. Aynı arkadaşlıkta olduğu gibi, onu dinlemesini, anlamasını, gerektiğinde tavsiye vermesini, gerektiğinde karşı tezler üretmesini ister. 
7 Things Men Do Not Know About Their Women 5
 
6. Kadınların da erkekler gibi özel zaman geçirmeye ihtiyacı vardır. Özel zamanlarının gerçekten özel olması gerekir. Eş, çocuk, aile olmadan kendi kendilerine zaman geçirmeye ihtiyaçları vardır. Onların bu anlamda eşlerine gösterdiği saygının kendileri için de gösterilmesini beklerler.
young beautiful woman using a laptop at home
 
 
7. Kadınlar şeffaflığı severler. Eşlerinin onlara dürüst, herşeyi olduğu gibi çıplaklığıyla anlatmasını isterler. Örneğin, kötü giyindiğinde kötü giyindiğini söylemesini veya güzel olduğunda "çok güzel oldun" demesini, aile bütçesinden bir arkadaşına borç verdiğinde veya kumar oynadığında gizlememesini beklerler.
Happy couple embracing and laughing