Kadınların Görüntüden Daha Fazla Önem Verdiği 10 Madde

Nasıl göründüğünüz de önemli tabii ama bu 10 madde de sizi 10 adım öteye taşıyacak.

 

10. Çocukları sevinezgif-3618082143Bazı kadınlar çocuklara bayıldığını, hemen anne olmak istediklerini söylerler. Bazı kadınlarsa hayatta o işe bulaşmayacaklarını. Ama hangi cümleyi kurarlarsa kursunlar; kadınlar çocuklarla iyi anlaşabilen, ileride iyi bir baba olabilecek, aile kurabilecek bir adamla birlikte olmayı tercih ederler.

 

9. Espri anlayışınız mühimezgif-3466476989Çünkü kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır. Günlük hayatın tüm yorgunluğunu sizin yapacağınız küçük bir espriyle atlatabilmek, sizin zekanızı takdir etmek ve muhabbetinizden haz almak, kadınlar için çok önemlidir.

 

8. Kendinize güveniniz olsunezgif-1373116542Muhtemelen hiçbir kadın kendini Allah'ın bir lütfu sanan erkeklerden hoşlanmaz, orası tamam. Ama sağlıklı dozda bir kendine güven de fena olmaz. Kararlarını kendi verebilen, doğru kararlar verebileceğine inanan erkekler, ilişkide de sağlam durabilirler ve hanımefendilere güven dolu bir ortam sağlarlar. Güven dolu bir ortam oldukça çekicidir beyler, aklınızda bulundurun; kendinize güvenin.

 

7. Pozitif olun, optimistik takılınezgif-3738764702Neyse, konumuza dönelim :) Günlük sıkıntılarını partnerine yansıtan, çevresine negatif enerji ve gerginlik saçan insanlarla kimse birlikte olmak istemez. Aksine, ne kadar yorucu ve sıkıntılı bir gün geçirirseniz geçirin, hanımefendi ile buluştuğunuzda hala ona pozitif enerji verebiliyorsanız; kazanırsınız.

 

6. Dinlemeyi öğreninezgif-3936529129Harry Potter gibi yaparsanız, serinin ilk 6 romanında onun kaldığı gibi siz de yalnız kalırsınız sevgili beyler. Hanımefendiye dikkatle dinlenildiğini, dikkate alındığını hissettirirseniz harika bir adım atmış olursunuz. Bir de dinlemenizin üstüne sorular sorup, tavsiyeler verirseniz sizden güzeli yok. Ama unutmayın, ikili ilişkilerde kadınlar erkeklerden biraz daha detaycı, -ya da dosdoğru söylemek gerekirse; biraz daha zeki. Gerçekten dinlemeniz lazım, onları kandıramazsınız.