Instagram’ı Sallayan Modern “Hippi Ailesinin” İlginç Hayatı

Evlilik fotoğrafçısı Katya ve eşi Rob son zamanların Instagram fenomenleri arasında. Onları bu noktaya taşıyan ise evlilikleri ve yaşam tarzları. İlgi çekici hayatları herkes tarafından merakla takip ediliyor. İşte o modern hippi ailesinin herkes tarafından merak edilen yaşamı.

1Son zamanların Instagram fenomenleri arasında yer alan Katya ve Rob çifti oldukça yüksek bir takipçi kitlesine sahip. Ortak kullandıkları hesaptan takipçilerine fotoğraflar paylaşan çift, ada hayatında oldukça mutlu görünüyor. Onları bu kadar mutlu kılansa doğal yaşamın getirdiği güzellikler.

2

Hiç umulmadık bir yerde ve beklenmedik bir zamanda yolları tesadüf sonucu kesişen çiftin tanışma ve aşık olma hikayesi tamamen rastlantıya dayanıyor.

3

Aldığı teklifle Meksika’daki bir düğün için fotoğraf çekmeye giden Katya, düğüne katılan davetliler arasındaki Rob ile göz göze geliyor ve anında birbirlerine aşık oluyorlar. İkisi de birbirinden habersiz aynı düğüne gelen Katya ve Rob’un hikayesi işte burada başlıyor.

4

Düğünden sonra görüşmeye karar veren çift 8 ay boyunca flört ediyor ve 8 ayın sonunda evlenmeye karar veriyor. Evlendikten sonra birlikteliklerini bir bebekle taçlandırıyorlar.

5Daha sonra Zion adındaki bebekleri dünyaya gelince bebeklerini şehrin boğucu hayatı arasında yetiştirmek yerine doğal bir ortamda, bir ada hayatında yetiştirmeye karar veriyorlar. Böylesinin Zion için daha iyi olacağını düşünüyorlar.

6O günden bu yana huzurla Dominik Cumhuriyeti Adası’nda yaşayan çift her anını Instagram takipçileri ile paylaşıyor ve büyük bir kitleye hayatlarının kapısını açıyor.

7

Mutlu çift Katya ve Rob’un internet üzerinde en bilinen takma adı ise Modern hippi ailesidir.

9

Aile, geçimini evlilik fotoğrafçılığının yanı sıra internette açmış oldukları site ile kişisel gelişim, annelik ve yoga hakkında da çeşitli eğitimler vererek sürdürüyor. Bu sayede hem geçimlerini sağlıyorlar hem de mutlu oldukları işi yapmaya devam ediyorlar. Bir nevi hobilerini paraya dönüştürüyorlar.

10

Yogayı bir hayat felsefesi olarak gören bu çift aynı zamanda vegan. Instagram üzerinden yedikleri yemeklerin tariflerini paylaşan çift sağlıklı beslenmeyi tercih ediyor.

11

Çift, internet üzerinden kurdukları işten kazandıkları paranın bir kısmını yoga tapınağı kurmak için biriktiriyor.

5810c0390f25472988d3cb23
Modern hippi ailesi yakın zamanda Kanada, İzlanda, New York, Hindistan gibi ülkeleri ziyarete gidecek ve çektikleri fotoğrafları Instagram hesaplarından takipçileri ile paylaşacak.

13

Modern hippi ailesi fotoğraflarını Instagram üzerinden bu adresten paylaşıyor: @nurturingnova