“Lütfen Beni Sen Tutukla!” Denilen Alman Kadın Polis Adrienne Koleszar

Almanya'da polis memuru olan 31 yaşındaki Adrienne Koleszar, Instagram'da paylaştığı fotoğraflarla bir anda viral oldu. Koleszar'ın fotoğraflarını gören hayranları, fotoğraf altlarına 'Lütfen beni tutukla' gibi yorumlar yazıyor.                     

1

Instagram fenomene doymuyor. Bu kez sosyal medya, Almanya'da polis memuru olan 31 yaşındaki Adrienne Koleszar'ı konuşuyor. Fit vücudunu sergilediği fotoğrafları sayesinde 142 bin takipçiye ulaşan Koleszar'ın fotoğraflarının altına 'Sana aşık oldum', 'Eğer beni sen tutuklayacaksan aşırı hız yaparım' gibi ilginç yorumlar geliyor.              

2

FOTOĞRAFLARIM ERKEKLER İÇİN DEĞİL, KADINLAR İÇİN

Her gün kavgalar, kazalar ve aile içi şiddet gibi pek çok olayla boğuştuğunu söyleyen Adrienne, spor yapmanın mesleğinde de ona pek çok şey kazandırdığını söylüyor. 'Belki de pek çok insanın görmek istemeyeceği şeylerle uğraşıyorum, ama bu benim işim ve hayatımdan çok memnunum' diyor.3Fotoğrafları nedeniyle patronlarından herhangi bir azar işitmediğini söyleyen Koleszar, 'Çünkü benim fotoğraflarım erkekler için değil, kadınlar için. Beni çıplak göremezsiniz. Amacım, bu fotoğrafları gören kadınların da sağlıklı beslenmesi ve spor alışkanlığı kazanması' diye konuşuyor.4

5

adrienne6 photo fittest-police-woman adrienne-koleszar-1435568419c8lp4 486086723